Puitterrasside hooldus

Selleks et Sinu puitterrass püsiks ilusana ja värskena, on oluline selle regulaarne hooldus. Puitterrasse kahjustab aja jooksul eelkõige ilmastik – päike, sademed ning temperatuuri ja niiskuse muutused, aga ka liiv ja mustus – kõik see koormab puitu.

Terrass kaotab sära, ilmnevad toonimuutused, toimub hallinemine, varjulisematesse kohtadesse võib tekkida rohetus, ning hallitus ja vetikad on kiired tegutsema.
Eelöeldust tulenevalt on hea teha puitterrassile hooldus korra aastas kevadel.

Pakume Sulle kiiret, mugavat ja soodsat lahendust!

  • hallituse, vetika- ja samblatõrje;
  • pesemine;
  • õlitamine.

Õlitus on parim viis puitterrassi kaitsmiseks ja värskendamiseks. Õlitatud puidul säilib naturaalne puidutekstuur ning samal ajal saab õli värvitooni abil rõhutada just Sinule sobivat tonaalsust. Pakume laia toonivalikut – võimalus valida 40 tooni hulgast meeldivaim.

Kasutame tipptasemel tooteid, järgime tootjate ja standardite nõudeid, aitame toonivalikul ja arvestame kliendi võimalike erisoovidega. Nagu kliendile, on ka meile oluline, et lõpptulemus oleks suurepärane, terrass kestaks kaua ja konstruktsioonid oleksid kaitstud. Kui kõik asjad teha algusest peale õigesti, siis on ka hea lõpptulemus garanteeritud.

Spetsialiseerunud erinevatele sise- ja välisviimistluse lahendustele.

 

Omnes OÜ 2020 © Kõik õigused kaistud! | Development and design: CasperDisain