Dekoratiivvärvimine loob Teie kodu ainulaadsuse!

omnesDECO pakub unikaalseid, stiilseid ning kvaliteetseid seinaviimistlus­lahendusi, mis annab Teie kodule täiesti uue ilme.

Kui soovid kujundada enda kodu või kontorit stiilselt, andes sellele eriline iseloom ja unikaalsus, kuid „tavaline“ ühtlane värvikiht on ehk liiga tavapärane ning poest ei leia seda päris õiget tapeeti, siis parim lahendus on sellisel juhul kindlasti dekoratiivvärvimine!

Dekoratiivvärvimisega saad:

  • anda interjöörile unikaalse stiili ja eripära;
  • viimistleda nii uusi kui vanu kivipindasid;
  • värskendada või anda uue ilme juba eelnevalt värvitud või tapeediga kaetud seinale.

Kujundustöödel tunnete end ebakindlana? omnesDECO pakub võimalust kasutada sisekujundaja abi. Teeme koostööd professionaalsete sisekujundajatega, kellel on eelteadmised ja varasem praktika dekoratiivvärvimise erinevate võimaluste osas.

Koos leiame parimad lahendused mõnusa interjööri kujundamisel!

Dekoratiivvärvimisega võid luua ruumi hubase ja rahuliku fooni, kuid samas on võimalus lisada dramaatilisust valides intensiivsemad toonid ning kasutades julgemaid värvikombinatsioone – võimalusi on piiramatult. Kasutades erinevaid tooteid, toone, töövahendeid ning pealekandmise tehnikaid on tööde lõpptulemused unikaalsed. Omapära saab lisada ka kasutades erinevaid šabloone, mille kuju ja tähendus on iseloomulikud ainult Teile.

Dekoratiivvärvimist teostatakse vesialuseliste toodetega, mis on keskkonnasõbralikud ning sobivad ka allergikutele.

Spetsialiseerunud erinevatele sise- ja välisviimistluse lahendustele.

 

Omnes OÜ 2020 © Kõik õigused kaitstud! | Kodulehe tegemine